Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Portfolio - Moje fotografie

Ostatnio uzupełnione


Strona główna > Kontakt > CV
Podejmę pracę na stanowiskach:


  • kadry zarządzającej o profilu handlowym, marketingowym lub innym
  • specjalisty do spraw sprzedaży detalicznej, hurtowej lub przedstawiciela handlowego,
  • sprzedawcy detalicznego sklepu lub hurtowni,
  • administratora serwisu internetowego lub sklepu z przygotowaniem oferty, grafiki i opisów towarów czy pisania tekstów,
  • sprzedawcy sklepu internetowego,
  • referenta zaopatrzenia,
  • innej pracy pośrednio lub bezpośrednio uwzględniającej moje doświadczenia zawodowe.

Doświadczenie


Posiadam doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania firmą o profilu ogólnobudowlanym, produkcyjnym i handlowym w tym za pomocą serwisu internetowego.


Po przepracowaniu kilku lat w branży narzędziowej, w tym na stanowisku samodzielnego mistrza do spraw remontów w dziale głównego mechanika oraz przy produkcji sprzętu alpinistyczno-sportowego, w roku 1982 rozpocząłem własną działalność gospodarczą.


Przez pierwsze 10 lat zajmowałem się wykonawstwem usług ogólnobudowlanych i remontowych na dużych wysokościach przy użyciu sprzętu i metod alpinistycznych.

Od roku 1993 bazując na wcześniejszych doświadczeniach przekształciłem firmę w zakład produkcji sprzętu sportowego w zakresie wyrobów kaletniczych w tym plecaków i odzieży górskiej. Działalność produkcyjną prowadziłem do roku 1997.

Równolegle od 1995 roku prowadziłem działalność handlową w zakresie Sklepu Górskiego "Alpin" w Nowym Sączu.

W roku 2008 poszerzyłem ofertę o sprzedaż internetową za pomocą własnego serwisu.

Pod koniec roku 2010 zakończyłem działalność gospodarczą.


Firmę "Alpin" prowadziłem ponad 28 lat jako osoba fizyczna w tym okresie nabyłem wiele umiejętności począwszy od zarządzania firmą i personelem (przez kilka lat 2 sklepy), poprzez zaopatrzenie, gospodarkę magazynową i małą księgowość, po bezpośrednią sprzedaż zarówno detaliczną jak i dla odbiorców instytucjonalnych. Nabyłem też wiele umiejętności w zakresie administrowania i obsługi sklepu internetowego wraz z przygotowaniem oferty towarowej i grafiki komputerowej. Mój serwis internetowy posiadał dodatkowy blok turystyczny z galeriami zdjęć i opisami tras turystycznych. Od 2003 roku prowadziłem swoją firmę bez zatrudniania pracowników i wszystkie obowiązki wykonywałem osobiście.

Dodatkowe informacje


Moje bezpośrednie związki z polskim outdoorem sięgają początku lat 80-tych. Wtedy wraz z kolegą zbudowaliśmy jako zakład rzemieślniczy pierwszą w Polsce firmę "AlpinistComplet" produkującą sprzęt turystyczno-alpinistyczny według nowatorskiej koncepcji wykorzystując nowoczesne materiały i własne technologie. W tym czasie nie było jeszcze "Alpinusa" i innych firm, które wzorowały się później na naszych doświadczeniach.


Nie bez znaczenia na przebieg mojej pracy zawodowej był fakt, że od 1970 roku uprawiałem taternictwo i taternictwo jaskiniowe a wyniesione doświadczenia pomogły mi w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W roku 1974 uzyskałem najwyższy stopień taternicki a następnie uprawnienia instruktora Polskiego Związku Alpinizmu. Kierowałem wieloma alpejskimi i tatrzańskimi wyprawami jaskiniowymi zarówno sportowymi jak i eksploracyjnymi. Prowadziłem również wieloletnią działalność szkoleniową na wszystkich poziomach wyszkolenia.

Byłem pomysłodawcą i współzałożycielem Sądeckiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego.

Na początku lat 90-tych przeprowadziłem pionierskie szkolenie 10 osobowej grupy ratowników wysokościowych Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


Obecnie, głównie indywidualnie, uprawiam turystkę górską: pieszą, rowerową i narciarską oraz fotografuję przyrodę.

Moją pasją jest też grafika komputerowa i tworzenie stron internetowych.

Jestem osobą aktywną, zawsze miałem dobry kontakt z ludźmi, ciągle uczę się nowych rzeczy, szybko podejmuję trudne decyzje i nowe wyzwania. Nie chcę stać w miejscu, chcę dalej pracować najlepiej wykorzystując moje dotychczasowe doświadczenie.


Bardzo proszę o zainteresowanie moją kandydaturą i bezpośredni kontakt abym mógł pełniej zaprezentować swoją sylwetkę zawodową.
Moje zdjęcie